Bu ney bu ney?

Bu tamamen şahsi merakımı gidermek için ortaya attığım bi'şey. Taaa 2006 yılında bu fikirle bu arsayı almıştım, lakin binayı yapmak bugüne kısmetmiş çünkü çok üşengecim. (Ya da tembel.)
Masalarınızı merak ediyorum, tek derdim bu. Üzerine neler koyuyorsunuz, o masada neler yapıyorsunuz, neyi masanızdan ayırmıyorsunuz, ne alınırsa sinirleniyorsunuz? Evdeki masanız, ofisteki masanız, fark etmez. İstediğim; bir fotoğrafla beraber, içinizden gelirse, 1-2 satır bi'şeyler yazıp göndermeniz. Tam da şu andaki haliyle, derleyip toplamadan, olduğu gibi.
"Masa insanın kendine yakışanı giymesidir, dış dünyaya gösterdiği yüzünün bir yansımasıdır. Psikoloji, pozitif bilimler, araştırma, zivziv..." gibi bir bahanem yok. Dediğim gibi, sadece merak ediyorum. "Sana ne?" de diyebilirsiniz. Ama demeyin, çünkü bana bi'şey. Ne olduğunu ben de bilmiyorum.
Velhasılıkelam, haydi bana fotoğraflar gönderin. Mesela şuraya: gokcebahcivan@gmail.com
Göndermezseniz üzüntüden ölmem ama gönderirseniz sevinçten deliririm.5/21/2011

Nebahat Altundalbenim masam da işte böyle;
Kumaşlar,dosyalar arkasında ben masanın hakimiyimdir. Ben ne dersem onu yapar, aslında asıl güçlü O'dur. Toparla beni der, yoksa kafanı karıştırım çalışamazsın. O zamanlar çok derli toplu olur. Beni düşündüğünden yapar bunları. Ofisteki bana en yakın iş arkadaşımdır. 5 senedir herşeyi birlikte yaptık. Maaş bağlasam yeridir. Bu süperli proje sayesinde ona verdiğim değeri taçlandırmış oldum. Teşekkürler Gökçe..öpüyoruz seni.

Hiç yorum yok: