Bu ney bu ney?

Bu tamamen şahsi merakımı gidermek için ortaya attığım bi'şey. Taaa 2006 yılında bu fikirle bu arsayı almıştım, lakin binayı yapmak bugüne kısmetmiş çünkü çok üşengecim. (Ya da tembel.)
Masalarınızı merak ediyorum, tek derdim bu. Üzerine neler koyuyorsunuz, o masada neler yapıyorsunuz, neyi masanızdan ayırmıyorsunuz, ne alınırsa sinirleniyorsunuz? Evdeki masanız, ofisteki masanız, fark etmez. İstediğim; bir fotoğrafla beraber, içinizden gelirse, 1-2 satır bi'şeyler yazıp göndermeniz. Tam da şu andaki haliyle, derleyip toplamadan, olduğu gibi.
"Masa insanın kendine yakışanı giymesidir, dış dünyaya gösterdiği yüzünün bir yansımasıdır. Psikoloji, pozitif bilimler, araştırma, zivziv..." gibi bir bahanem yok. Dediğim gibi, sadece merak ediyorum. "Sana ne?" de diyebilirsiniz. Ama demeyin, çünkü bana bi'şey. Ne olduğunu ben de bilmiyorum.
Velhasılıkelam, haydi bana fotoğraflar gönderin. Mesela şuraya: gokcebahcivan@gmail.com
Göndermezseniz üzüntüden ölmem ama gönderirseniz sevinçten deliririm.5/10/2011

Birinç! @Ustune_AlinmaSevgili Gökçe,
Başkası istese yapar mıyım? Zor. Sana niye yaptım? Bilmiyorum. Fikir kadınısın ve bunu takdirle karışık seviyorum. Masamız koyu bir teknolojik gece geçiriyor... İşi zor yani. Şu küllüğü de döksem iyi olucak:)
Sevgiler,
@Ustune_Alinma


Gökçe'nin notu: Gelen ilk fotoğraf buydu, ama ben heyecanlanıp gerizekalılaştığım için yanlış bloga yüklemiş bulundum. Mallığıma doymayayım, amin.

Hiç yorum yok: