Bu ney bu ney?

Bu tamamen şahsi merakımı gidermek için ortaya attığım bi'şey. Taaa 2006 yılında bu fikirle bu arsayı almıştım, lakin binayı yapmak bugüne kısmetmiş çünkü çok üşengecim. (Ya da tembel.)
Masalarınızı merak ediyorum, tek derdim bu. Üzerine neler koyuyorsunuz, o masada neler yapıyorsunuz, neyi masanızdan ayırmıyorsunuz, ne alınırsa sinirleniyorsunuz? Evdeki masanız, ofisteki masanız, fark etmez. İstediğim; bir fotoğrafla beraber, içinizden gelirse, 1-2 satır bi'şeyler yazıp göndermeniz. Tam da şu andaki haliyle, derleyip toplamadan, olduğu gibi.
"Masa insanın kendine yakışanı giymesidir, dış dünyaya gösterdiği yüzünün bir yansımasıdır. Psikoloji, pozitif bilimler, araştırma, zivziv..." gibi bir bahanem yok. Dediğim gibi, sadece merak ediyorum. "Sana ne?" de diyebilirsiniz. Ama demeyin, çünkü bana bi'şey. Ne olduğunu ben de bilmiyorum.
Velhasılıkelam, haydi bana fotoğraflar gönderin. Mesela şuraya: gokcebahcivan@gmail.com
Göndermezseniz üzüntüden ölmem ama gönderirseniz sevinçten deliririm.5/11/2011

Gülşan SezginÜşenmedim Yazdım…

Her şey Gökçe’nin merakına bir katkı sağlamak için :)
Normalde aşırı düzenli biri olsam da masam nedense hep dağınıktır. Sol tarafta resimler, gözlük kapları, hep sürülmesi unutulan kremler, kaş bıyık operasyonu için gerekli materyaller var. Masam iyi ışık aldığı için bu tür işlerimi hep burada görürüm :) Aşağıdaki rafta takılarımın bulunduğu kutu, içinde makyaj malzemesi dışında her şeyin olduğu makyaj çantaları, araya saklanan bir epilasyon aleti bile var düşün :) Bilgisayarın arkasında ajandalarım, boş defterler, okunmayı bekleyen ya da yarıda bırakılmış kitaplar, içine bir türlü çiçek alamadığım küçük vazolarım, solda ıvır zıvırlarımı sığdıramadığım kutular, yarısı yazmayan kalemlerle dolu kalemlik, ortalıktakiler ise her yerden çıkan küçük not defterlerim, kurtulamadığım göz damlalarım, tokam, elektrik faturası, küçük notlar oy oyy oyyy bitmez bu… ben sıkıldım ya yazarken bu masa ne yapsın benimle yaşayarak :)

Hiç yorum yok: