Bu ney bu ney?

Bu tamamen şahsi merakımı gidermek için ortaya attığım bi'şey. Taaa 2006 yılında bu fikirle bu arsayı almıştım, lakin binayı yapmak bugüne kısmetmiş çünkü çok üşengecim. (Ya da tembel.)
Masalarınızı merak ediyorum, tek derdim bu. Üzerine neler koyuyorsunuz, o masada neler yapıyorsunuz, neyi masanızdan ayırmıyorsunuz, ne alınırsa sinirleniyorsunuz? Evdeki masanız, ofisteki masanız, fark etmez. İstediğim; bir fotoğrafla beraber, içinizden gelirse, 1-2 satır bi'şeyler yazıp göndermeniz. Tam da şu andaki haliyle, derleyip toplamadan, olduğu gibi.
"Masa insanın kendine yakışanı giymesidir, dış dünyaya gösterdiği yüzünün bir yansımasıdır. Psikoloji, pozitif bilimler, araştırma, zivziv..." gibi bir bahanem yok. Dediğim gibi, sadece merak ediyorum. "Sana ne?" de diyebilirsiniz. Ama demeyin, çünkü bana bi'şey. Ne olduğunu ben de bilmiyorum.
Velhasılıkelam, haydi bana fotoğraflar gönderin. Mesela şuraya: gokcebahcivan@gmail.com
Göndermezseniz üzüntüden ölmem ama gönderirseniz sevinçten deliririm.5/10/2011

Hakan Bilicidaha birkaç gün önce taşındığım evimde masamda duran garip şeyler :) sevgilimin lösevden aldığı gülen surat, yemekhanede bulduğum bi saat, hiç kullanmadığım kağıtlar, defterler, telefonuma taktığımda beni çıldırtan şarj aleti, nereden aldığımı bilmediğim bir çakmak, winston box, bir türlü prizde takılı durmayan gece lambası, evin wi-fi şifresi yazan kağıt, sevgilimle benim küpelerimiz, yüzüklerimiz, ödemeye çalışıpta ödeyemediğim fatura, iki yıl önce kyk yurdunda arkadaşımın verdiği unutmayınız not kartonları, eski evimin anahtarı (şu kömürlük anahtarına benzeyen), sevgilimle fotoğraflarımız, buraya kadar okuduysan masadakilerin bittiğini anlamışsındır sanırım :)

Hiç yorum yok: