Bu ney bu ney?

Bu tamamen şahsi merakımı gidermek için ortaya attığım bi'şey. Taaa 2006 yılında bu fikirle bu arsayı almıştım, lakin binayı yapmak bugüne kısmetmiş çünkü çok üşengecim. (Ya da tembel.)
Masalarınızı merak ediyorum, tek derdim bu. Üzerine neler koyuyorsunuz, o masada neler yapıyorsunuz, neyi masanızdan ayırmıyorsunuz, ne alınırsa sinirleniyorsunuz? Evdeki masanız, ofisteki masanız, fark etmez. İstediğim; bir fotoğrafla beraber, içinizden gelirse, 1-2 satır bi'şeyler yazıp göndermeniz. Tam da şu andaki haliyle, derleyip toplamadan, olduğu gibi.
"Masa insanın kendine yakışanı giymesidir, dış dünyaya gösterdiği yüzünün bir yansımasıdır. Psikoloji, pozitif bilimler, araştırma, zivziv..." gibi bir bahanem yok. Dediğim gibi, sadece merak ediyorum. "Sana ne?" de diyebilirsiniz. Ama demeyin, çünkü bana bi'şey. Ne olduğunu ben de bilmiyorum.
Velhasılıkelam, haydi bana fotoğraflar gönderin. Mesela şuraya: gokcebahcivan@gmail.com
Göndermezseniz üzüntüden ölmem ama gönderirseniz sevinçten deliririm.5/11/2011

Ayla İnanÜzerine koyduğum her şey, gün içinde çok bi lüzumu olmasa da gözümün önünde durması hoşuma giden şeyler ve tabii ki çok bi lazım olanlar..Zamanımızın çok büyük bi kısmını birlikte geçiriyoruz. 7 yıllık bi ilişkimiz var, birlikte uyumaya başladığımız günlerden sonra aramızdaki şeyin sadece iş ilişkisi olmadığını anladım..Üzerinden ajandam ve kalemlerim alındığında ya da bana ait olmayan eşyalar bulduğumda çok sinirleniyorum..Zaman zaman ondan sıkıldığımı itiraf etmeliyim, kötü davrandığımda olmuştur (çizip kanırtmak ve üstüne bir şeyler dökmek suretiyle zarar vermek gibi)..Bir gün o da benden sıkılıp başka birini bulursa diye düşünmedim değil ama bu kadar zamandan sonra bana bunu yapmaz sanırım..

Hiç yorum yok: