Bu ney bu ney?

Bu tamamen şahsi merakımı gidermek için ortaya attığım bi'şey. Taaa 2006 yılında bu fikirle bu arsayı almıştım, lakin binayı yapmak bugüne kısmetmiş çünkü çok üşengecim. (Ya da tembel.)
Masalarınızı merak ediyorum, tek derdim bu. Üzerine neler koyuyorsunuz, o masada neler yapıyorsunuz, neyi masanızdan ayırmıyorsunuz, ne alınırsa sinirleniyorsunuz? Evdeki masanız, ofisteki masanız, fark etmez. İstediğim; bir fotoğrafla beraber, içinizden gelirse, 1-2 satır bi'şeyler yazıp göndermeniz. Tam da şu andaki haliyle, derleyip toplamadan, olduğu gibi.
"Masa insanın kendine yakışanı giymesidir, dış dünyaya gösterdiği yüzünün bir yansımasıdır. Psikoloji, pozitif bilimler, araştırma, zivziv..." gibi bir bahanem yok. Dediğim gibi, sadece merak ediyorum. "Sana ne?" de diyebilirsiniz. Ama demeyin, çünkü bana bi'şey. Ne olduğunu ben de bilmiyorum.
Velhasılıkelam, haydi bana fotoğraflar gönderin. Mesela şuraya: gokcebahcivan@gmail.com
Göndermezseniz üzüntüden ölmem ama gönderirseniz sevinçten deliririm.5/10/2011

@karpuzzz


Elimde bi tek bu var cici, son ofisteki masam:).
evimde calisma masam yok benim, hic de olmadi, eve is getirecek kadar cok gelemedim isten eve:)
Makyaj masam olacak kadar da hanim olamadim bi turlu:)
beraberken ustundekileri cizgilerine gore her gun usenmeden duzenledigim ama hayatimda baska hicbi seyi terk etmedigim kadar hizli terk edebildigim ofis masalarim oldu bi'kac tane.
Bu da sonuncusu:)
Yazarsam azalir, azalirsa acmam gerekir, acarsam biter sendromuyla kursun kalemlerim var en kiymetli, cocuklarimin babasi olsun moleskinelerim, bi'kac kisiyi olumden kurtaran kulakligim, bi de bu masa benim diye etrafina iser gibi her yere tasidigim maymunla karpuzum. Gerisi duzeni bozmamak sartiyla teferruat:)
Sen istedin ben yolladim, ama soylemeden edemiceem; malum en sevdigim raki masasi elbet, o da baska sefere insallah ;)
Operim:)

Hiç yorum yok: