Bu ney bu ney?

Bu tamamen şahsi merakımı gidermek için ortaya attığım bi'şey. Taaa 2006 yılında bu fikirle bu arsayı almıştım, lakin binayı yapmak bugüne kısmetmiş çünkü çok üşengecim. (Ya da tembel.)
Masalarınızı merak ediyorum, tek derdim bu. Üzerine neler koyuyorsunuz, o masada neler yapıyorsunuz, neyi masanızdan ayırmıyorsunuz, ne alınırsa sinirleniyorsunuz? Evdeki masanız, ofisteki masanız, fark etmez. İstediğim; bir fotoğrafla beraber, içinizden gelirse, 1-2 satır bi'şeyler yazıp göndermeniz. Tam da şu andaki haliyle, derleyip toplamadan, olduğu gibi.
"Masa insanın kendine yakışanı giymesidir, dış dünyaya gösterdiği yüzünün bir yansımasıdır. Psikoloji, pozitif bilimler, araştırma, zivziv..." gibi bir bahanem yok. Dediğim gibi, sadece merak ediyorum. "Sana ne?" de diyebilirsiniz. Ama demeyin, çünkü bana bi'şey. Ne olduğunu ben de bilmiyorum.
Velhasılıkelam, haydi bana fotoğraflar gönderin. Mesela şuraya: gokcebahcivan@gmail.com
Göndermezseniz üzüntüden ölmem ama gönderirseniz sevinçten deliririm.6/08/2011

Raskolnikov DunyaSelamlar Gökçe,
İşte bu da benim masam. Normalde yamuk değildir ama çekim hatası diyelim:)
Sol taraftaki kitaptan bazı kodlama öğrenmeye çalışıyorum:) Tezimde yardımcı olacak o bana. Öndeki sprey alerjim için. Sadece sabah akşam sıkmam yeterli ama unuturum diye gözümün önüne koydum. Çünkü bu spreyi sıkmayınca o gün alerjinin etkilerinden duman oluyorum. Sağ tarafta bitmiş çay bardağı ve evet ben de fincan türk çayı içemeyenlerdenim.
O not defterine herşeyi not alırım (hani şu tokanın altındaki) Şunu bi araştır, şu web sitesine bak gibi notlar vardır içinde. Ve "Aklından bir sayı tut" bikaç gündür okuduğum ve artık son 44. sayfasına geldiğim kitap. Evet sonu insanı şaşırtan kitaplardan bu ve ben hemen bitsin istemiyorum kitabım.

Bu masada neler yapıyorsunuz demişsin ya hani.. Ben bu masada bir çok aşık olmuşumdur.

Sevgilerle.

Hiç yorum yok: