Bu ney bu ney?

Bu tamamen şahsi merakımı gidermek için ortaya attığım bi'şey. Taaa 2006 yılında bu fikirle bu arsayı almıştım, lakin binayı yapmak bugüne kısmetmiş çünkü çok üşengecim. (Ya da tembel.)
Masalarınızı merak ediyorum, tek derdim bu. Üzerine neler koyuyorsunuz, o masada neler yapıyorsunuz, neyi masanızdan ayırmıyorsunuz, ne alınırsa sinirleniyorsunuz? Evdeki masanız, ofisteki masanız, fark etmez. İstediğim; bir fotoğrafla beraber, içinizden gelirse, 1-2 satır bi'şeyler yazıp göndermeniz. Tam da şu andaki haliyle, derleyip toplamadan, olduğu gibi.
"Masa insanın kendine yakışanı giymesidir, dış dünyaya gösterdiği yüzünün bir yansımasıdır. Psikoloji, pozitif bilimler, araştırma, zivziv..." gibi bir bahanem yok. Dediğim gibi, sadece merak ediyorum. "Sana ne?" de diyebilirsiniz. Ama demeyin, çünkü bana bi'şey. Ne olduğunu ben de bilmiyorum.
Velhasılıkelam, haydi bana fotoğraflar gönderin. Mesela şuraya: gokcebahcivan@gmail.com
Göndermezseniz üzüntüden ölmem ama gönderirseniz sevinçten deliririm.6/07/2011

İdil N.selam gökçe

blogun için masamı gönderiyorum. hayır masamı değil de fotoğrafını.
masam genelde dağınıktır. aslında bana ait olan herşey genelde dağınıktır, odam, dolaplarım vs.. dağınıklık iidir bence, yaşanmışlık göstergesidir. gönderdiğim fotoğrafta masam nispeten düzenli, en azından kağıtlar ve dosya yığınları yok :) masamda eğlenceli objeler olmasını seviyorum, örneğin egebal yiyınız reklamının printout'u, kafası güzel kurbağam gibi..yoğun dönemlerde kafamı kaldırıp onlara baktığımda kendimi eğlendirebiliyorum.

selamlar sevgiler falan..

Hiç yorum yok: