Bu ney bu ney?

Bu tamamen şahsi merakımı gidermek için ortaya attığım bi'şey. Taaa 2006 yılında bu fikirle bu arsayı almıştım, lakin binayı yapmak bugüne kısmetmiş çünkü çok üşengecim. (Ya da tembel.)
Masalarınızı merak ediyorum, tek derdim bu. Üzerine neler koyuyorsunuz, o masada neler yapıyorsunuz, neyi masanızdan ayırmıyorsunuz, ne alınırsa sinirleniyorsunuz? Evdeki masanız, ofisteki masanız, fark etmez. İstediğim; bir fotoğrafla beraber, içinizden gelirse, 1-2 satır bi'şeyler yazıp göndermeniz. Tam da şu andaki haliyle, derleyip toplamadan, olduğu gibi.
"Masa insanın kendine yakışanı giymesidir, dış dünyaya gösterdiği yüzünün bir yansımasıdır. Psikoloji, pozitif bilimler, araştırma, zivziv..." gibi bir bahanem yok. Dediğim gibi, sadece merak ediyorum. "Sana ne?" de diyebilirsiniz. Ama demeyin, çünkü bana bi'şey. Ne olduğunu ben de bilmiyorum.
Velhasılıkelam, haydi bana fotoğraflar gönderin. Mesela şuraya: gokcebahcivan@gmail.com
Göndermezseniz üzüntüden ölmem ama gönderirseniz sevinçten deliririm.8/14/2015

Volkan Aydın


"Çok daha beterlerine tanıklık ettiğim dağınık çalışma masam. Bir çıktının altına ne kadar nesne sığdırılabilirse o kadar sığdırdım: Cüzdan neyse de, o saatin 6 aydır pili yok, kalem de tükenmiş. 2 hafta önce sağlıklı yaşamı düstur edinip bol su içme kararı aldıktan sonra yalnızca bir kez dolan ve o gündür boş duran şişem, nadiren kullandığım kartvizit kutumun üzerindeki ters dönmüş ancak tabii ki yine içi boş olan şeker kutusu ve ağzıma boca edeyim diye aldığım boş gargara kutusunun yanında en sevdiğim eşya zımb... bi dakka bi dakka, amma boş kutu biriktirmişim, çöp içinde yaşıyormuşum resmen :/
Yere batsın zımba."

Hiç yorum yok: