Bu ney bu ney?

Bu tamamen şahsi merakımı gidermek için ortaya attığım bi'şey. Taaa 2006 yılında bu fikirle bu arsayı almıştım, lakin binayı yapmak bugüne kısmetmiş çünkü çok üşengecim. (Ya da tembel.)
Masalarınızı merak ediyorum, tek derdim bu. Üzerine neler koyuyorsunuz, o masada neler yapıyorsunuz, neyi masanızdan ayırmıyorsunuz, ne alınırsa sinirleniyorsunuz? Evdeki masanız, ofisteki masanız, fark etmez. İstediğim; bir fotoğrafla beraber, içinizden gelirse, 1-2 satır bi'şeyler yazıp göndermeniz. Tam da şu andaki haliyle, derleyip toplamadan, olduğu gibi.
"Masa insanın kendine yakışanı giymesidir, dış dünyaya gösterdiği yüzünün bir yansımasıdır. Psikoloji, pozitif bilimler, araştırma, zivziv..." gibi bir bahanem yok. Dediğim gibi, sadece merak ediyorum. "Sana ne?" de diyebilirsiniz. Ama demeyin, çünkü bana bi'şey. Ne olduğunu ben de bilmiyorum.
Velhasılıkelam, haydi bana fotoğraflar gönderin. Mesela şuraya: gokcebahcivan@gmail.com
Göndermezseniz üzüntüden ölmem ama gönderirseniz sevinçten deliririm.8/18/2015

@lithaen


"Öyle çok da enteresan bir yanı yok masanın.

Kaskımı ille de masada tutmaya çalışıyorum çünkü onu orada görmek hoşuma gidiyor.

Sol arkada yaklaşık 8 senedir bana yarenlik eden, neredeyse gittiğim her yere elen iPod'um duruyor. Sürekli şarjda, sürekli dolu. Geçenlerde onunla beraber kaybettiğim kulaklığım da ona bağlı.

Hemen yanında Lufthansa'nın bir ara uçaklarda bulundurduğu kartpostallardan bir tanesi var. Anlamlı uçak fotoğrafından kendi anladığımı üstüne yazıvermişim bir ara.

Bir adet Stormtrooper bubbleheadi de bana masada yazı yazarken kafa sallayarak eşlik ediyor. Star Wars seviyorum çünkü, arkamda da posteri var zira, göze sokmak istiyorum galiba.

Bir yandan da iş güç ile ilgili kitap ve dergiler derken çok da heyecanlı olmayan masamızın kenarına geldik. 

Esen kalın."

Hiç yorum yok: