Bu ney bu ney?

Bu tamamen şahsi merakımı gidermek için ortaya attığım bi'şey. Taaa 2006 yılında bu fikirle bu arsayı almıştım, lakin binayı yapmak bugüne kısmetmiş çünkü çok üşengecim. (Ya da tembel.)
Masalarınızı merak ediyorum, tek derdim bu. Üzerine neler koyuyorsunuz, o masada neler yapıyorsunuz, neyi masanızdan ayırmıyorsunuz, ne alınırsa sinirleniyorsunuz? Evdeki masanız, ofisteki masanız, fark etmez. İstediğim; bir fotoğrafla beraber, içinizden gelirse, 1-2 satır bi'şeyler yazıp göndermeniz. Tam da şu andaki haliyle, derleyip toplamadan, olduğu gibi.
"Masa insanın kendine yakışanı giymesidir, dış dünyaya gösterdiği yüzünün bir yansımasıdır. Psikoloji, pozitif bilimler, araştırma, zivziv..." gibi bir bahanem yok. Dediğim gibi, sadece merak ediyorum. "Sana ne?" de diyebilirsiniz. Ama demeyin, çünkü bana bi'şey. Ne olduğunu ben de bilmiyorum.
Velhasılıkelam, haydi bana fotoğraflar gönderin. Mesela şuraya: gokcebahcivan@gmail.com
Göndermezseniz üzüntüden ölmem ama gönderirseniz sevinçten deliririm.8/13/2015

Ebru (@incantelevoleeee)


"Selam:) 
Bu benim yazlık masam. Yazlığı kışlığından ayıran tek şey tepeden 22 derece üflüyor olması. Bu yaz da çalışıyorum ve günleri sadece listeden takip edebiliyorum. Tatile gün saymayı falan özledim ama ufukta tatil de yok. 
Ölüyorum ben galiba..naaşımı bu masadan kaldırsınlar. 
Bir masam daha var,az sonra ona geçeceğim. Biraz kan akıtırsam geçer herhalde sıkıntı(bunu yazmasan da olur,iyice cani görüneceğim, çalışarak Kafayı yiyen doktor :( )

Sevgiyle 

Ebru "

Hiç yorum yok: