Bu ney bu ney?

Bu tamamen şahsi merakımı gidermek için ortaya attığım bi'şey. Taaa 2006 yılında bu fikirle bu arsayı almıştım, lakin binayı yapmak bugüne kısmetmiş çünkü çok üşengecim. (Ya da tembel.)
Masalarınızı merak ediyorum, tek derdim bu. Üzerine neler koyuyorsunuz, o masada neler yapıyorsunuz, neyi masanızdan ayırmıyorsunuz, ne alınırsa sinirleniyorsunuz? Evdeki masanız, ofisteki masanız, fark etmez. İstediğim; bir fotoğrafla beraber, içinizden gelirse, 1-2 satır bi'şeyler yazıp göndermeniz. Tam da şu andaki haliyle, derleyip toplamadan, olduğu gibi.
"Masa insanın kendine yakışanı giymesidir, dış dünyaya gösterdiği yüzünün bir yansımasıdır. Psikoloji, pozitif bilimler, araştırma, zivziv..." gibi bir bahanem yok. Dediğim gibi, sadece merak ediyorum. "Sana ne?" de diyebilirsiniz. Ama demeyin, çünkü bana bi'şey. Ne olduğunu ben de bilmiyorum.
Velhasılıkelam, haydi bana fotoğraflar gönderin. Mesela şuraya: gokcebahcivan@gmail.com
Göndermezseniz üzüntüden ölmem ama gönderirseniz sevinçten deliririm.1/31/2012

Buse YapanMasamın en toplu hâli diyebilirim. Aslında böyle olmasını seviyorum, aradıklarım elimin altında oluyor sürekli.
Yabancı dil okuduğumdan sözlüklere filan ihtiyacım oluyor. Test çözüyorum arada. Öyle.
Mesela o ajandayı çok seviyorum. Hatta ajanda için almıştım Cnbc-e dergisini. :) Bir sürü şey yazdım içine, yapılması gerekenler, karar verdiklerim, bir gün içinde kesin yapacaklarım vs. Tabii kaç tanesini yaptım? Bir ya da iki. Programa uyamıyorum. Aman, gelişigüzel yaşamak en iyisi zaten.
Öyle işte. Biraz da olsa merakın gitmiştir umarım. :)

Hiç yorum yok: