Bu ney bu ney?

Bu tamamen şahsi merakımı gidermek için ortaya attığım bi'şey. Taaa 2006 yılında bu fikirle bu arsayı almıştım, lakin binayı yapmak bugüne kısmetmiş çünkü çok üşengecim. (Ya da tembel.)
Masalarınızı merak ediyorum, tek derdim bu. Üzerine neler koyuyorsunuz, o masada neler yapıyorsunuz, neyi masanızdan ayırmıyorsunuz, ne alınırsa sinirleniyorsunuz? Evdeki masanız, ofisteki masanız, fark etmez. İstediğim; bir fotoğrafla beraber, içinizden gelirse, 1-2 satır bi'şeyler yazıp göndermeniz. Tam da şu andaki haliyle, derleyip toplamadan, olduğu gibi.
"Masa insanın kendine yakışanı giymesidir, dış dünyaya gösterdiği yüzünün bir yansımasıdır. Psikoloji, pozitif bilimler, araştırma, zivziv..." gibi bir bahanem yok. Dediğim gibi, sadece merak ediyorum. "Sana ne?" de diyebilirsiniz. Ama demeyin, çünkü bana bi'şey. Ne olduğunu ben de bilmiyorum.
Velhasılıkelam, haydi bana fotoğraflar gönderin. Mesela şuraya: gokcebahcivan@gmail.com
Göndermezseniz üzüntüden ölmem ama gönderirseniz sevinçten deliririm.7/26/2011

SerenSevgili Gökçe,

Bloğunu görünce hemen bu fotoğrafı çekip altına bir şeyler sıralama gereği hissettim..nedenini sorma, şu an toparlayamıyorum (:

"Masa insanın kendine yakışanı giymesidir" tezini çürütecek insanlardan biriyim sanırım..kendime yakışanı giydiğimi düşünmekle beraber (: ,bu kadar titiz, düzenli, derli toplu bi kadın olan benim; aynı istikrarı sağlayamadığı tek yer çalışma masasının üstü olmuştur.çalışırken evet itinayla sıralanmış derli toplu bir masa; ama evdeki masa öyle mi, hayatımı dağıttığım tek alan (bir nevi terapi diyelim)

Bu fotoğraf; masamın o gün ders çalışılmamış, tam kapasiteli kullanılmamış hatta amacı dışına çıkan, olmaması gereken şeylerin bekleme yaptığı, garip bir durumda..bu arada,görüldüğü üzere az dağınık hali bu (: feci dağınık hallerinde ise, aradığın her şeyi şıp diye bulmanın keyfi paha biçilmez aslında..kısaca günün özeti ; kedi sağlık karnesi, olmazsa olmaz Yılmaz Özdil kitabım,ıslak mendil,bu aralar aşkla bağlandığım klima kumandam,pis küllüğüm(ahşap olduğundan mütevellit yıkayınca tahtaları birbirinden ayrılıyor, e sil sil de nereye kadar :) vb..

Neyse,bir başka masada tekrar görüşmek dileğiyle diyor, astrolojik işareti terazi olan benden sana selam ediyorum..unutmadan; aylardır giriş yapmadığım, haliyle 1 takipçisi olan, istikrarı sağlayamadığım bloğumu bana hatırlattığın için de ayrıca teşekkür ederim..

sevgiler,

Seren..


http://srnglnz.blogspot.com/

Hiç yorum yok: