Bu ney bu ney?

Bu tamamen şahsi merakımı gidermek için ortaya attığım bi'şey. Taaa 2006 yılında bu fikirle bu arsayı almıştım, lakin binayı yapmak bugüne kısmetmiş çünkü çok üşengecim. (Ya da tembel.)
Masalarınızı merak ediyorum, tek derdim bu. Üzerine neler koyuyorsunuz, o masada neler yapıyorsunuz, neyi masanızdan ayırmıyorsunuz, ne alınırsa sinirleniyorsunuz? Evdeki masanız, ofisteki masanız, fark etmez. İstediğim; bir fotoğrafla beraber, içinizden gelirse, 1-2 satır bi'şeyler yazıp göndermeniz. Tam da şu andaki haliyle, derleyip toplamadan, olduğu gibi.
"Masa insanın kendine yakışanı giymesidir, dış dünyaya gösterdiği yüzünün bir yansımasıdır. Psikoloji, pozitif bilimler, araştırma, zivziv..." gibi bir bahanem yok. Dediğim gibi, sadece merak ediyorum. "Sana ne?" de diyebilirsiniz. Ama demeyin, çünkü bana bi'şey. Ne olduğunu ben de bilmiyorum.
Velhasılıkelam, haydi bana fotoğraflar gönderin. Mesela şuraya: gokcebahcivan@gmail.com
Göndermezseniz üzüntüden ölmem ama gönderirseniz sevinçten deliririm.7/07/2011

İrem Anikblogunu okuduğum anda, tek bir kaleme bile dokunmadan lap topumla çekiverdim fotoğrafını. Zavallı masam, dökük dişlerine ve kırık burnuna rağmen gururla gülümseyen eski boksörler gibi! aslında böyle değildir de, yolculuğa çıkıcam, eşya toplicam vıy vıy gibi bahanelerim yok, çünkü aslında da böyledir benim masam. Yaz versiyonu olarak sadece o küçük vantilatör eklendi, şaptık şeker olduk yani. Fotoğrafta tam görünmeyen, sağ alt köşede bir boş alan var, orada yazıp çiziktiriyorum artık. Laptopum zaten çoktandır komodinin üzerinde, yerinden de aslen memnun şekilde takılır durumda. Onun da fotoğrafını istersen, artık bir dahakine diyeyim...

Hiç yorum yok: