Bu ney bu ney?

Bu tamamen şahsi merakımı gidermek için ortaya attığım bi'şey. Taaa 2006 yılında bu fikirle bu arsayı almıştım, lakin binayı yapmak bugüne kısmetmiş çünkü çok üşengecim. (Ya da tembel.)
Masalarınızı merak ediyorum, tek derdim bu. Üzerine neler koyuyorsunuz, o masada neler yapıyorsunuz, neyi masanızdan ayırmıyorsunuz, ne alınırsa sinirleniyorsunuz? Evdeki masanız, ofisteki masanız, fark etmez. İstediğim; bir fotoğrafla beraber, içinizden gelirse, 1-2 satır bi'şeyler yazıp göndermeniz. Tam da şu andaki haliyle, derleyip toplamadan, olduğu gibi.
"Masa insanın kendine yakışanı giymesidir, dış dünyaya gösterdiği yüzünün bir yansımasıdır. Psikoloji, pozitif bilimler, araştırma, zivziv..." gibi bir bahanem yok. Dediğim gibi, sadece merak ediyorum. "Sana ne?" de diyebilirsiniz. Ama demeyin, çünkü bana bi'şey. Ne olduğunu ben de bilmiyorum.
Velhasılıkelam, haydi bana fotoğraflar gönderin. Mesela şuraya: gokcebahcivan@gmail.com
Göndermezseniz üzüntüden ölmem ama gönderirseniz sevinçten deliririm.8/22/2011

Özge DemirkolMerhaba
Bu bir liseli masasi aslinda. Bu liseli arkadasimiz yazini fransizca ogrenmeye adamis ve su guzel yaz gunu oturmus fransizca calisirken birden sayfana denk gelmesiyle birlikte bu fotografi cekmistir. Okul zamani test kitaplariyla dolu olan zavalli masam yazin nisbi olarak daha eglenceli :) ojeler, izlenecek filmler, okudugum kitap ve dergiler... Ve tabiki bol miktarda fransizca kaynagi. Bir yanda da tatliya olan duskunlugumu yansitan karamel wafflelarim, coffee mate ve turevi atistirmaliklar. Masamda kucukluk resimlerimin bulunmasini da seviyorum. Hemen yaninda olan pencere aziz dostumdur. Sonbaharda oturup yagan yagmuru izledigim yegane mekan. Orta rafin en sag kosesinde bulunan ev seklindeki kutuda taki, toka tarzi seylerim bulunur. Deniz asigi oldugumu deniz feneri seklindeki masa susumden anlayabilirsin. Burasi da benim dunyam :) umarim ilgini cekecek bir paylasim olmustur :)

1 yorum:

Sisem dedi ki...

Tek olmayan şey ojeler. Onun dışında ben de istiyorum ben de istiyorum denilecek türden